Jak nakupovat

O co se jedná?

Nabízíme Vám moderní a vtipná kreslená svatební oznámení (a další tiskoviny) určená těm, kteří chtějí své příbuzné, známé a hosty zaujmout a zachovat si památku na svůj velký svatební den.

Jaká je kvalita tiskovin?

Všechny tiskoviny jsou tištěny na profesionálním digitálním tiskařském stroji na leslký nebo matný křídový papír o gramáži 300g.

Jaký je rozměr tiskovin?

U svatebních oznámení a pozvánek ke stolu nabízíme dva základní rozměry. Na výšku - 150 x 100 mm. Na šířku - 210 x 100 mm. Budete-li si ale přát, jsou možné jakékoliv jiné rozměry.

Kolik zaplatím?

Základní a maximální cena je uvedena v detailu každé tiskoviny (pohybuje se v rozmezí 10 - 25 Kč). V této ceně jsou již zahrnuty kvalitní obálky značky Send Me Laid ke svatebním oznámením. Dále získáte slevu a další bonusy v závislosti na celkové výši Vaší objednávky. Pro více podrobností si prohlédněte [... Ceník / systém slev].

Jak dlouho trvá výroba a dodání?

Maximálně do 2 pracovních dnů od učinění Vaší objednávky Vám zašleme náhled zpracovaných tiskovin s Vašimi údaji a požadavky ke schválení či korekturám. Po Vašem finálním schválení jsou tiskoviny odeslány do tiskárny. Poté bude trvat zhruba 10 dnů, než Vám budou tiskoviny poštou doručeny. Celkem tedy prosím počítejte s přibližně 2 - 3 týdny.

MOTTA NA SVATEBNÍ OZNÁMENÍ

Poezie života je láska.
Svatopluk Čech

DALŠÍ MOTTA >

Svatební magazín informace a zajímavosti ze svatebního světa. | Svatební video jinak |

TOPlist